
6 660 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Арбаға арналған пневматикалық дөңгелек Palisad "Звезда" 689475, 4,80/4,00-8 D 380 мм, арбалармен бірге қолданылады, мысалы, жүктерді тасымалдау үшін 68918, 689183, 68935, 68968 және 689633 артикулдарымен. Ол тіпті тегіс емес беттерде де тасымалдауға мүмкіндік береді. Ал болат мойынтіректерінің арқасында доңғалақ 150 кг-нан астам жүкті көтере алады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Компоненттің түрі | Дөңгелек |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 2.72 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 380 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 90 мм |
| Штрих-код | 4044996182988 |
| Қаптамадағы ені | 380 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Қону диаметрі | 12 мм |
| Дөңгелектің диаметрі | 380 мм |
| Дөңгелектің материалы | резеңке |
| Диск материалы | болат |
| Күпшектің ұзындығы | 90 мм |