
6 276 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Арбаға арналған пневматикалық дөңгелек Palisad "Звезда" 689465, 4,80/4,00-8 D 380 мм, жүктерді тасымалдау үшін Palisad 68912 арбасымен бірге қолданылады. Ол тіпті тегіс емес беттерде де тасымалдауға мүмкіндік береді. Ал болат мойынтіректерінің арқасында доңғалақ 100 кг-ға дейінгі жүктемелерге төтеп бере алады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Компоненттің түрі | Дөңгелек |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 2.72 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 380 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 80 мм |
| Штрих-код | 4044996182971 |
| Қаптамадағы ені | 380 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Қону диаметрі | 12 мм |
| Дөңгелектің диаметрі | 380 мм |
| Дөңгелектің материалы | резеңке |
| Диск материалы | болат |
| Күпшектің ұзындығы | 80 мм |