
11 450 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 689785 полиуретанды дөңгелегі арбалардың қозғалтқышы ретінде қызмет етеді, мысалы, арт. 68918, 689183, 68935 және 68968, 689633. Тесілмейтін доңғалақ тозуға төзімділігін арттырды, сондықтан ол кез келген жағдайда бақша мен құрылыс арбаларын пайдалануға жарамды. Пневматикалық дөңгелектерден айырмашылығы, ол айдауды, техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейді және кірден оңай жуылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Компоненттің түрі | Дөңгелек |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 2.64 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 388 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 90 мм |
| Штрих-код | 4044996190129 |
| Қаптамадағы ені | 388 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Қону диаметрі | 12 мм |
| Дөңгелектің диаметрі | 388 мм |
| Дөңгелектің материалы | полиуретан |
| Диск материалы | болат |
| Күпшектің ұзындығы | 90 мм |