
7 530 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 689795 полиуретанды дөңгелегі 68936 арба қозғалтқышы ретінде қызмет етеді. Тесілмейтін доңғалақ тозуға төзімділігін арттырды, сондықтан ол кез келген жағдайда бақша және құрылыс арбаларында пайдалануға жарамды. Пневматикалық дөңгелектерден айырмашылығы, ол айдауды, техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейді және кірден оңай жуылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Компоненттің түрі | Дөңгелек |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 1.5 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 350 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 80 мм |
| Штрих-код | 4044996190112 |
| Қаптамадағы ені | 350 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Қону диаметрі | 20 мм |
| Дөңгелектің диаметрі | 350 мм |
| Дөңгелектің материалы | полиуретан |
| Диск материалы | болат |
| Күпшектің ұзындығы | 80 мм |