
7 530 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 689755 полиуретанды дөңгелегі арбалардың қозғалтқышы ретінде қызмет етеді, мысалы, арт. 689123, 689125, 689223, 689153 және 689615. Тесілмейтін доңғалақ тозуға төзімділігін арттырды, сондықтан ол кез келген жағдайда бақша мен құрылыс арбаларын пайдалануға жарамды. Пневматикалық дөңгелектерден айырмашылығы, ол айдауды, техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейді және кірден оңай жуылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Компоненттің түрі | Дөңгелек |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 1.5 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 350 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 90 мм |
| Штрих-код | 4044996190099 |
| Қаптамадағы ені | 350 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Қону диаметрі | 16 мм |
| Дөңгелектің диаметрі | 350 мм |
| Дөңгелектің материалы | полиуретан |
| Диск материалы | болат |
| Күпшектің ұзындығы | 90 мм |