
6 660 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Palisad 68957 пневматикалық дөңгелегі арбаның көмегімен жүктерді тасымалдауға арналған. Ол Sibrtech 68936 үлгісіне сәйкес келеді. Шарикті мойынтіректері бар доңғалақ арбаның жоғары өткізгіштігін қамтамасыз етеді және күнделікті тегіс немесе борпылдақ жерде пайдалануға арналған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Компоненттің түрі | Дөңгелек |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 2.8 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 390 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 80 мм |
| Штрих-код | 4044996170046 |
| Қаптамадағы ені | 390 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Қону диаметрі | 20 мм |
| Дөңгелектің диаметрі | 390 мм |
| Дөңгелектің материалы | резеңке |
| Диск материалы | болат |
| Күпшектің ұзындығы | 80 мм |