
6 150 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Пневматикалық дөңгелек 4,10/3,50-4 асимметриялық концентратормен Palisad 68970 арбаларға орнатылады, мысалы, арт. 68931 және 68944, сондай-ақ басқа қолайлы модельдер. Ол арбаның бірқалыпты жүруін қамтамасыз етеді және жүктерді тасымалдауды ыңғайлы жүзеге асыруға мүмкіндік береді. Болат шарикті мойынтіректері бар доңғалақ тегіс емес беттерде қарқынды қолдануға жарамды, себебі ол кедергілерді оңай жеңеді және жоғары жүктемелерге төтеп бере алады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Компоненттің түрі | Дөңгелек |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 1.4 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 250 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 70 мм |
| Штрих-код | 4044996137223 |
| Қаптамадағы ені | 250 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Қону диаметрі | 20 мм |
| Дөңгелектің диаметрі | 260 мм |
| Дөңгелектің материалы | резеңке |
| Диск материалы | болат |
| Күпшектің ұзындығы | 50 мм |