
5 480 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 68974 пневматикалық дөңгелегі учаске бойынша жүктерді тасымалдауға көмектеседі. Ол Сибртех 68964 моделімен үйлесімді. Доңғалақ екі болат шарикті мойынтіректермен жабдықталған, сондықтан ол тіпті тегіс емес жерде де арбаның бірқалыпты жүруін қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Компоненттің түрі | Дөңгелек |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 1.75 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 360 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 65 мм |
| Штрих-код | 4044996137964 |
| Қаптамадағы ені | 360 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Қону диаметрі | 20 мм |
| Дөңгелектің диаметрі | 360 мм |
| Дөңгелектің материалы | резеңке |
| Диск материалы | болат |
| Күпшектің ұзындығы | 65 мм |