
5 480 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 68973 пневматикалық дөңгелегі учаске бойынша жүктерді тасымалдауға көмектеседі. Ол 689155, 689225, 689695 және 689635 сияқты көптеген арбаларға сәйкес келеді. Доңғалақ екі болат шарикті мойынтіректермен жабдықталған, сондықтан ол тіпті тегіс емес жерде де арбаның бірқалыпты жүруін қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 1.75 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 360 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 90 мм |
| Штрих-код | 4044996137957 |
| Қаптамадағы ені | 360 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Қону диаметрі | 16 мм |
| Дөңгелектің диаметрі | 360 мм |
| Дөңгелектің материалы | резеңке |
| Диск материалы | болат |
| Күпшектің ұзындығы | 90 мм |