
5 480 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 68972 пневматикалық дөңгелегі учаске бойынша жүктерді тасымалдауға көмектеседі. Ол Сибртех 68962 және 689625 үлгілерінде орнатылады. Доңғалақ екі болат шарикті мойынтіректермен жабдықталған, сондықтан ол тіпті тегіс емес жерде де арбаның бірқалыпты жүруін қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 1.65 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 340 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 90 мм |
| Штрих-код | 4044996137940 |
| Қаптамадағы ені | 340 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Қону диаметрі | 20 мм |
| Дөңгелектің диаметрі | 340 мм |
| Дөңгелектің материалы | резеңке |
| Диск материалы | болат |
| Күпшектің ұзындығы | 90 мм |