
5 480 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 68971 пневматикалық дөңгелегі учаске бойынша жүктерді тасымалдауға көмектеседі. Ол көптеген арбаларға, мысалы, артикулдарға жарайды 689104, 689123, 689125, 689153, 689223, 689613, 68969 және 68961. Доңғалақ екі болат шарикті мойынтіректермен жабдықталған, сондықтан ол тіпті тегіс емес жерде де арбаның бірқалыпты жүруін қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Компоненттің түрі | Дөңгелек |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 1.65 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 340 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 90 мм |
| Штрих-код | 4044996137933 |
| Қаптамадағы ені | 340 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Қону диаметрі | 16 мм |
| Дөңгелектің диаметрі | 340 мм |
| Дөңгелектің материалы | резеңке |
| Диск материалы | болат |
| Күпшектің ұзындығы | 90 мм |