
6 570 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Palisad 68947 пневматикалық дөңгелегі арбаның көмегімен жүктерді тасымалдауға арналған. Ол 68918, 689183, 68935 және 68968 сияқты көптеген арбаларға сәйкес келеді. Шарикті мойынтіректері бар доңғалақ арбаның жоғары өткізгіштігін қамтамасыз етеді және күнделікті тегіс немесе борпылдақ жерде пайдалануға арналған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Компоненттің түрі | Дөңгелек |
| Диаметрі | 380 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 2.4 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 380 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 90 мм |
| Штрих-код | 4044996143088 |
| Қаптамадағы ені | 380 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Қону диаметрі | 12 мм |
| Дөңгелектің диаметрі | 380 мм |
| Дөңгелектің материалы | резеңке |
| Диск материалы | болат |
| Күпшектің ұзындығы | 90 мм |