
12 110 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Палисад 68978 4.80/4-8 полиуретанды дөңгелегі, мойынтірегі 12 мм және ось ұзындығы 90 мм, жүктерді тасымалдау үшін қолданылады. Ол 68918, 689183, 68935 және 68968 бақша арбаларына орнатылады. Полиуретаннан жасалған доңғалақ тесілуден қорықпайды, кірден оңай жуылады және пневматикалық дөңгелектерден айырмашылығы айдауды қажет етпейді.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Компоненттің түрі | Дөңгелек |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 2.54 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 385 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 90 мм |
| Штрих-код | 4044996137926 |
| Қаптамадағы ені | 385 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Қону диаметрі | 12 мм |
| Дөңгелектің диаметрі | 385 мм |
| Дөңгелектің материалы | полиуретан |
| Диск материалы | болат |
| Күпшектің ұзындығы | 90 мм |