
7 820 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Палисад 68976 3.00-8 полиуретанды доңғалақ, мойынтірегі 20 мм және білігінің ұзындығы 90 мм, жүктерді тасымалдау үшін қолданылады. Ол 68962 және 689625 бақша арбаларына орнатылады. Полиуретаннан жасалған доңғалақ тесілуден қорықпайды, кірден оңай жуылады және пневматикалық дөңгелектерден айырмашылығы айдауды қажет етпейді.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Компоненттің түрі | Дөңгелек |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 1.5 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 340 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 90 мм |
| Штрих-код | 4044996137902 |
| Қаптамадағы ені | 340 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Қону диаметрі | 20 мм |
| Дөңгелектің диаметрі | 340 мм |
| Дөңгелектің материалы | полиуретан |
| Диск материалы | болат |
| Күпшектің ұзындығы | 90 мм |