
7 820 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Палисад 68975 3.00-8 полиуретанды доңғалақ, мойынтірегі 16 мм және білігінің ұзындығы 90 мм, жүктерді тасымалдау үшін қолданылады. Ол бақша арбаларына орнатылады, көптеген мақалаларға сәйкес келеді: 689104, 689123, 689125, 689153, 689223, 68961, 689613, 68969. Полиуретаннан жасалған доңғалақ тесілуден қорықпайды, кірден оңай жуылады және пневматикалық дөңгелектерден айырмашылығы айдауды қажет етпейді.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Компоненттің түрі | Дөңгелек |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 1.5 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 340 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 90 мм |
| Штрих-код | 4044996137896 |
| Қаптамадағы ені | 340 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Қону диаметрі | 16 мм |
| Дөңгелектің диаметрі | 340 мм |
| Дөңгелектің материалы | полиуретан |
| Диск материалы | болат |
| Күпшектің ұзындығы | 90 мм |