
5 680 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Palisad 68938 пневматикалық дөңгелегі арбаның көмегімен жүктерді тасымалдауға арналған. Шарикті мойынтіректері бар доңғалақ арбаның жоғары өткізгіштігін қамтамасыз етеді және күнделікті тегіс немесе борпылдақ жерде пайдалануға арналған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Компоненттің түрі | Дөңгелек |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 1.82 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 325 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 100 мм |
| Штрих-код | 4044996056463 |
| Қаптамадағы ені | 325 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Қону диаметрі | 16 мм |
| Дөңгелектің диаметрі | 325 мм |
| Дөңгелектің материалы | резеңке |
| Диск материалы | болат |
| Күпшектің ұзындығы | 100 мм |