
7 180 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Palisad 68946 пневматикалық дөңгелегі арбаның көмегімен жүктерді тасымалдауға арналған. Ол Palisad 68912 үлгісіне сәйкес келеді. Шарикті мойынтіректері бар доңғалақ арбаның жоғары өткізгіштігін қамтамасыз етеді және күнделікті тегіс немесе борпылдақ жерде пайдалануға арналған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Компоненттің түрі | Дөңгелек |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 2.4 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 380 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 80 мм |
| Штрих-код | 4044996045016 |
| Қаптамадағы ені | 380 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Қону диаметрі | 12 мм |
| Дөңгелектің диаметрі | 380 мм |
| Дөңгелектің материалы | резеңке |
| Диск материалы | болат |
| Күпшектің ұзындығы | 80 мм |