
5 510 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Palisad 68943 пневматикалық дөңгелегі арбаның көмегімен жүктерді тасымалдауға арналған. Ол 689155, 689225, 689695 және 689635 сияқты көптеген арбаларға сәйкес келеді. Шарикті мойынтіректері бар доңғалақ арбаның жоғары өткізгіштігін қамтамасыз етеді және күнделікті тегіс немесе борпылдақ жерде пайдалануға арналған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Компоненттің түрі | Дөңгелек |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 1.8 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 360 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 94 мм |
| Штрих-код | 4044996045030 |
| Қаптамадағы ені | 360 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Қону диаметрі | 16 мм |
| Дөңгелектің диаметрі | 360 мм |
| Дөңгелектің материалы | резеңке |
| Диск материалы | болат |
| Күпшектің ұзындығы | 94 мм |