
1 960 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Пневматикалық дөңгелекке арналған камера Palisad 68956, 4.80/4.00-8 D380 мм, тесілген жағдайды қамтамасыз ету және жаңа дөңгелекті сатып алу үшін шығындарды үнемдеу үшін тез арада ауыстыру үшін көлік иелеріне пайдалы. Олpalisad 68946, 68947, 68948, 68957 пневматикалық дөңгелектерімен, сондай-ақ ұқсас өлшемдегі басқа модельдермен үйлесімді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Компоненттің түрі | Камера |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 0.39 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 370 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 5 мм |
| Штрих-код | 4044996045054 |
| Қаптамадағы ені | 370 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Дөңгелектің материалы | резеңке |