
1 520 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Пневматикалық доңғалақ камерасы Palisad 68955, 3.25/8D360mm, доңғалақ арбаларының иелері үшін ескісін ауыстыру, тесілген жағдайда қосалқы бөлшектерді қамтамасыз ету және жаңа дөңгелекті сатып алу құнын үнемдеу үшін пайдалы. Ол Palisad 68940 және 68943 пневматикалық дөңгелектерімен, Sibrtech 68971,68972, 68973 және 68974 пневматикалық дөңгелектерімен, сондай-ақ ұқсас өлшемдегі басқа модельдермен үйлесімді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Компоненттің түрі | Камера |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 0.26 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 350 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 5 мм |
| Штрих-код | 4044996045078 |
| Қаптамадағы ені | 350 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Дөңгелектің материалы | резеңке |