
1 337 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Stels 14235, 14 мм бұрыштық өту кілті, кәдімгі ашық немесе қорап кілті бекіткіштерге жетпеген кезде жету қиын жерлерде жұмыс істеу қажет болған жағдайда жеке және кәсіби шеберлер пайдаланады. Кілтті күш-жігерді арттыру қажет болғанда рұқсат етілген шекті жүктемелермен пайдалануға болады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 0.225 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 21 мм |
| Штанганың диаметрі | 16 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 165 мм |
| Өлшем 1 | 14 мм |
| Өлшем 2 | 14 мм |
| Форма-фактор | бұрыштық өтпелі |
| Нысан | Л-тәрізді |
| Қаптамадағы ені | 40 мм |
| Штрих-код | 4044996055794 |