
1 446 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Stels 14234, 13 мм бұрыштық өту кілтін жеке және кәсіби шеберлер қол жеткізу қиын жерлерде жұмыс істеу қажет болған жағдайда, кәдімгі ашық немесе қорапты кілт бекіткіштерге жетпеген кезде пайдаланады. Кілтті күш-жігерді арттыру қажет болғанда рұқсат етілген шекті жүктемелермен пайдалануға болады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 0.183 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 20 мм |
| Штанганың диаметрі | 16 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 150 мм |
| Өлшем 1 | 13 мм |
| Өлшем 2 | 13 мм |
| Форма-фактор | бұрыштық өтпелі |
| Нысан | Л-тәрізді |
| Қаптамадағы ені | 40 мм |
| Штрих-код | 4044996055787 |