
693 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Stels 14227 14 x 15 мм соңғы L-тәрізді кілт бекіткіштерді орнату және бөлшектеу үшін қолданылады. L-тәрізді пішін жету қиын жерлерде жұмыс істеуді жеңілдетеді, сонымен қатар құралды айналдыру кезінде күш-жігерді үнемдейді. Кілт жоғары жүктемелермен кәсіби пайдалануға арналған.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 0.212 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 28 мм |
| Штанганың диаметрі | 10 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 185 мм |
| Өлшем 1 | 14 мм |
| Өлшем 2 | 15 мм |
| Форма-фактор | Л-тәрізді екі жақты |
| Нысан | Л-тәрізді |
| Қаптамадағы ені | 125 мм |
| Штрих-код | 4044996055343 |