
572 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Stels 14227 13 x 14 мм соңғы L-тәрізді кілт бекіткіштерді орнату және бөлшектеу үшін қолданылады. L-тәрізді пішін жету қиын жерлерде жұмыс істеуді жеңілдетеді, сонымен қатар құралды айналдыру кезінде күш-жігерді үнемдейді. Кілт жоғары жүктемелермен кәсіби пайдалануға арналған.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 0.203 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 23 мм |
| Штанганың диаметрі | 10 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 175 мм |
| Өлшем 1 | 13 мм |
| Өлшем 2 | 14 мм |
| Форма-фактор | Л-тәрізді екі жақты |
| Нысан | Л-тәрізді |
| Қаптамадағы ені | 120 мм |
| Штрих-код | 4044996055336 |