
7 731 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 77373 ұзартқышы бар ілмектерге арналған ысырма құбырды бұрау кезінде ілмекті орнында ұстайды. Ұзартылған тұтқа айтарлықтай күш жұмсамай-ақ айналу моментін арттыруға мүмкіндік береді. Тұтқаны бұру кезінде тұтқаны қайта реттеу қажет емес, бұл шебердің уақытын үнемдейді. Ратчет құбырларды монтаждау үшін қолданылады, сонымен қатар тұрмыстық мәселелерді шешуге көмектеседі.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 1.75 кг |
| Штрих-код | 4044996105291 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 360 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 107 мм |
| Қаптамадағы ені | 49 мм |
| Ерекшеліктері | топсалы механизм жоқ |
| Қону диаметрі | 53 мм |
| Сыртқы диаметрі | 93 мм |
| Материал | аспаптық болат |