








37 331 ₸
Sparta 773355 бұранда кесуге арналған құбыр ілмектерінің жинағы 9 бұйымды қамтиды: ең көп сұранысқа ие өлшемдегі құбыр ілмектері 1/2 дюйм, 1/4 дюйм, 3/4 дюйм, 1 дюйм, ұзартқышы бар ысырмасы бар қалып ұстағыш, пластикалық кейске салынған. Құбырлардағы сыртқы жіптерді кесу немесе ескісін жөндеу қажет болса, бұл жеке шеберлерге пайдалы. Плашкұстағыш жұмыс күшін барынша тиімді тасымалдайтын, сонымен қатар жету қиын жерлерде жұмыс істеуге мүмкіндік беретін ысырма механизмімен жабдықталған.
Құбырлы клуппалар жиынтығының артықшылықтары:| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 5.925 кг |
| Штрих-код | 4044996106687 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 250 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 20 мм |
| Қаптамадағы ені | 130 мм |
| Болат маркасы | 9ХС |
| Жиынтықтағы саны | 9 |
| Жинақтау | бекіткіштер, ысырмасы бар ұстағыш |
| Конустық құбырлы бұранда (R/BSPP) | 1/4" - 1 1/4" |
| Жіптің бағыты | оң |