
42 100 ₸
Matrix 77332 жіптерді кесуге арналған құбыр ілмектерінің жинағы 8 элементтен тұрады, оның ішінде құбырларда сыртқы жіптерді жасауға және диаметрі ескі құбырларды жөндеуге арналған ысырмасы бар қалып ұстағышы бар 1/4-1/2-3/4-1-1,25 дюйм. Мықты корпусы бар құбыр ілмектері жоғары кернеулі тұрмыстық сантехникалық жұмыстарды орындау кезінде пайдалы. Ысырмасы бар қалып ұстағыш жету қиын жерлерде жұмыс істеу ыңғайлылығын арттырады, сонымен қатар жұмыс күшін тиімді тасымалдайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 6.12 кг |
| Штрих-код | 4044996026381 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 330 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 100 мм |
| Қаптамадағы ені | 365 мм |
| Болат маркасы | 9ХС |
| Жиынтықтағы саны | 8 |
| Жинақтау | бекіткіштер, ысырмасы бар қалып ұстағыш |
| Конустық құбырлы бұранда (R/BSPP) | 1/4" - 1,25" |
| Жіптің бағыты | оң |