









23 629 ₸
Жіптерді кесуге арналған құбыр ілмектерінің жинағы Спарта 773335 6 бұйымды қамтиды: 1/2 дюйм, 3/4 дюйм, 1 дюймдік ең көп сұранысқа ие құбыр ілмектері, пластик қаптамаға оралған ысырмасы және ұзартқышы бар қалып ұстағышы. Құбырлардағы сыртқы жіптерді кесу немесе ескісін жөндеу қажет болса, бұл жеке шеберлерге пайдалы. Плашкұстағыш жұмыс күшін барынша тиімді тасымалдайтын, сондай-ақ жету қиын жерлерде жұмыс істеуге мүмкіндік беретін ысырмалы механизммен жабдықталған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 4.1 кг |
| Штрих-код | 4044996085951 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 390 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 200 мм |
| Қаптамадағы ені | 85 мм |
| Болат маркасы | 9ХС |
| Жиынтықтағы саны | 6 |
| Жинақтау | бекіткіштер, ысырмасы бар ұстағыш |
| Конустық құбырлы бұранда (R/BSPP) | 1/2"-1" |
| Жіптің бағыты | оң |