









70 985 ₸
Құбыр жұмыстарына арналған жинақ Sparta 773345 (Ілмектер жинағы, кілттер (10-50), ыстыққа төзімді ФУМ-таспа) 13 элементтен тұрады және жеке шеберлер үшін пайдалы. Құбыр ілмектерінің көмегімен сантехника, жылыту және газ жүйелерінде жөндеу жұмыстарын жүргізген кезде құбырлар мен болттарда жіптер жасауға болады. Ысырмалы механизмі бар құбырлы ілмек жұмысты жеңілдетеді және кесу жылдамдығын арттырады, сонымен қатар жету қиын жерлерде жұмыс істеуге мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| бұранданың бағыты | Оң жақ |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 9.95 келі |
| Қаптамадағы ұзындығы | 470 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 115 мм |
| Штрих-код | 4044996112756 |
| Қаптамадағы ені | 360 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Болат маркасы | 9ХС |
| Жиынтықтағы саны | 13 |
| Жинақтау | бекіткіштер, ысырмасы бар қалып ұстағыш, қысқыштар, ФУМ таспа, ұзартқыш, құбыр кілті, құбыр кескіш |
| Конустық құбырлы бұранда (R/BSPP) | 1/4" - 1,25" |
| Жіптің бағыты | оң |