
4 249 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 77367, 3/4 дюймдік құбыр ілмегі құбырлардағы жаңа немесе зақымдалған сыртқы жіптерді жөндеуге арналған. Ол коммуналдық жүйелерді төсеуді жеңілдетеді, сондықтан кәріз, су құбыры жүйелерін және т.б. орнату үшін күнделікті өмірде пайдалы болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Диаметрі | 65 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.58 кг |
| Штрих-код | 4044996051819 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 70 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 69 мм |
| Қаптамадағы ені | 70 мм |
| Болат маркасы | 9ХС |
| Конустық құбырлы бұранда (R/BSPP) | 3/4" |
| Жіптің бағыты | оң |
| Жіптің диаметрі | 3/4" |