
24 874 ₸
Klupp Sparta 773305, 1/2-3/4 дюймдік, 1-11/4 дюймдік және 11/2-2 дюймдік кескіштердің үш жинағы, коммуналдық жүйелерді орнату кезінде құбырлардағы сыртқы жіптерді кесу үшін қолданылады. Әмбебап ілмек жаңа жіп жасауға немесе ескісін қалпына келтіруге мүмкіндік береді. Онымен жұмыс істеу үшін арнайы дағдылар қажет емес, сондықтан Klupp тұрмыстық және кәсіби қолдануға жарамды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 8.667 келі |
| Штрих-код | 4044996051789 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 240 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 140 мм |
| Қаптамадағы ені | 180 мм |
| Болат маркасы | 9ХС |
| Жиынтықтағы саны | 6 |
| Жинақтау | бекіткіштер, ысырмасы бар ұстағыш |
| Конустық құбырлы бұранда (R/BSPP) | 1/2"-3/4" -11/2"-2" |
| Жіптің бағыты | оң |