
Бағасын нақтылаңыз
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Тұтас соғылған кетмен Сибртех 62356 ағаш лакталған сабы бар, 195 х 175 х 910 мм, жерді арамшөптерден тазарту және қопсыту үшін қолданылады. Сондай-ақ оның көмегімен суару үшін траншея жасауға болады. Ені 195 мм және жұмыс бөлігінің биіктігі 175 мм болғандықтан, тіпті тасты топырақты да өңдеу оңай.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 1.5 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 175 мм |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 35 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 910 мм |
| Тұтқаны бекіту | саптамада |
| Жұмыс бөлігінің материалы | серіппелі-серіппелі болат |
| Тұтқа материалы | ағаш |
| Аспаптың жалпы ұзындығы | 910 мм |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Тұтқаны жабу | лак |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
| Қаптамадағы ені | 195 мм |
| Жұмыс бөлігінің ені | 195 мм |
| Штрих-код | 4044996162270 |