
2 386 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
190 x 240 x 900 мм ағаш лакпен қапталған тұтқасы бар тұтас соғылған үшкір кетмен Сибртех 62369 жазғы тұрғындар мен бағбандар үшін таптырмас көмекші болады. Оның көмегімен төсектерді арамшөптерден тазартуға, траншеяларды кесуге және топырақты үйіндісіз өңдеуге болады. Жұмыс бөлігінің шағын ені мен ұлғайтылған биіктігі ауыр тасты топырақты өңдеуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 1.392 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 240 мм |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 240 мм |
| Ұзындығы | 900 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 905 мм |
| Тұтқаны бекіту | саптамада |
| Жұмыс бөлігінің материалы | серіппелі-серіппелі болат |
| Тұтқа материалы | ағаш |
| Аспаптың жалпы ұзындығы | 900 мм |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Жұмыс бөлігін жабу | лак |
| Тұтқаны жабу | лак |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
| Қаптамадағы ені | 190 мм |
| Жұмыс бөлігінің ені | 190 мм |
| Штрих-код | 4044996180755 |