
2 262 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Тұтас соғылған кетмен Сибртех 62367 ағаш лакталған сабы бар, 148 х 243 х 900 мм, жерді арамшөптерден тазарту және қопсыту үшін қолданылады. Сондай-ақ оның көмегімен суару үшін траншея жасауға болады. Жұмыс бөлігінің шағын ені мен биіктігі 243 мм болғандықтан, тіпті тасты топырақты да өңдеу оңай.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 1.558 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 243 мм |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 243 мм |
| Ұзындығы | 900 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 905 мм |
| Тұтқаны бекіту | саптамада |
| Жұмыс бөлігінің материалы | серіппелі-серіппелі болат |
| Тұтқа материалы | ағаш |
| Аспаптың жалпы ұзындығы | 900 мм |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Жұмыс бөлігін жабу | лак |
| Тұтқаны жабу | лак |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
| Қаптамадағы ені | 148 мм |
| Жұмыс бөлігінің ені | 148 мм |
| Штрих-код | 4044996180731 |