
Бағасын нақтылаңыз
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
190 x 190 x 910 мм ағаш лакпен қапталған тұтқасы бар тұтас соғылған үшкір кетмен Сибртех 62358 жазғы тұрғындар мен бағбандар үшін таптырмас көмекші болады. Оның көмегімен төсектерді арамшөптерден тазартуға, траншеяларды кесуге және топырақты үйіндісіз өңдеуге болады. Жұмыс бөлігінің шағын ені мен ұлғайтылған биіктігі ауыр тасты топырақты өңдеуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 1.6 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 190 мм |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 55 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 910 мм |
| Тұтқаны бекіту | саптамада |
| Жұмыс бөлігінің материалы | серіппелі-серіппелі болат |
| Тұтқа материалы | ағаш |
| Аспаптың жалпы ұзындығы | 910 мм |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Тұтқаны жабу | лак |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
| Қаптамадағы ені | 190 мм |
| Жұмыс бөлігінің ені | 190 мм |
| Штрих-код | 4044996162294 |