

1 663 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Қызғылт сары дулыға қорғаныш болып табылады, соққыға төзімді пластиктен жасалған және басты механикалық зақымданудан қорғауға арналған . Тоқыма амортизаторы бар әмбебап модельді құрылыс алаңында, өндірісте және бас жарақатын алу қаупі бар басқа жерлерде пайдалануға болады.
Басты артықшылығы - бұл сенімділік, өйткені дулыға пластмассадан (ПНД) жасалған, соққыға және температураның кең диапазонына (-20-дан + 50 градус Цельсийге дейін) төзімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Түрі | Дулыға |
| Түсі | Қызғылт сары |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.32 кг |
| Штрих-код | 4606800036018 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 290 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 160 мм |
| Қаптамадағы ені | 217 мм |