
3 842 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 2.5 кг |
| Штрих-код | 4606800082879 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1460 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 230 мм |
| Қаптамадағы ені | 695 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Бренд елі | Ресей |
| Шөміштің биіктігі | 540 мм |
| Шөміштің түсі | қара |
| Тақта материалы | орташа көміртекті болат |
| Шөміш материалы | полипропилен |
| Тұтқаны бекіту | бұрандалы қосылыс |
| Шөміштің ені | 695 мм |
| Аязға төзімділік | -20°C |
| Тұтқаның материалы | орташа көміртекті болат |
| Жиынтықтағы ұзындық | 1460 мм |
| Тұтқаның түсі | қара |
| Тұтқаны жабу | ұнтақ эмаль |
| Қаптама түрі | жапсырма |