
5 654 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 1.94 кг |
| Штрих-код | 4606800082862 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1300 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 210 мм |
| Қаптамадағы ені | 570 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Бренд елі | Ресей |
| Шөміштің биіктігі | 470 мм |
| Шөміштің түсі | қара |
| Тақта материалы | орташа көміртекті болат |
| Шөміш материалы | полипропилен |
| Тұтқаны бекіту | бұрандалы қосылыс |
| Шөміштің ені | 570 мм |
| Аязға төзімділік | -20°C |
| Тұтқаның материалы | орташа көміртекті болат |
| Жиынтықтағы ұзындық | 1300 мм |
| Тұтқаның түсі | қара |
| Тұтқаны жабу | ұнтақ эмаль |
| Қаптама түрі | жапсырма |