
10 396,32 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Алюминий тұтқасы бар Sibrtech 61496 пластикалық қар тазалау қозғалтқышы, 670 x 530 x 1410 мм, қар жауғаннан кейін аумақты тазалауға арналған. Терең шөміш тазалаудың жоғары тиімділігін қамтамасыз етеді. Құралды қарды лақтыру үшін пайдалануға болады, себебі ол қосымша ұстағышпен және шынтақ тірегімен жабдықталған. Қозғалтқыш үй маңындағы аумақта, гараждың жанында немесе саяжайда пайдалануға жарамды.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 2.02 кг |
| Штрих-код | 4606800061959 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1410 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 410 мм |
| Қаптамадағы ені | 670 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Бренд елі | Ресей |
| Шөміштің биіктігі | 530 мм |
| Шөміштің түсі | жасыл |
| Тақта материалы | алюминий қорытпасы |
| Шөміш материалы | полипропилен |
| Тұтқаны бекіту | тойтармалар |
| Шөміштің ені | 670 мм |
| Аязға төзімділік | -50°C |
| Тұтқаның материалы | алюминий қорытпасы |
| Жиынтықтағы ұзындық | 1410 мм |
| Тұтқаның түсі | күміс |
| Қаптама түрі | жапсырма |