
17 802 ₸
Алюминий тұтқасы бар Sibrtech 61499 пластикалық қар тазалау қозғалтқышы, 810 x 535 x 1300 мм, қар жауғаннан кейін аумақты тазалауға арналған. Терең шөміш тазалаудың жоғары тиімділігін қамтамасыз етеді. Дөңгелектердің болуы қарды тасымалдауды жеңілдетеді Қозғалтқыш жергілікті жерде, гаражда немесе саяжайда пайдалануға жарамды.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 2.82 кг |
| Штрих-код | 4606800061935 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1300 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 440 мм |
| Қаптамадағы ені | 810 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Бренд елі | Ресей |
| Шөміштің биіктігі | 535 мм |
| Шөміштің түсі | жасыл |
| Тақта материалы | алюминий қорытпасы |
| Шөміш материалы | полипропилен |
| Тұтқаны бекіту | тойтармалар |
| Шөміштің ені | 810 мм |
| Аязға төзімділік | -50°C |
| Тұтқаның материалы | алюминий қорытпасы |
| Жиынтықтағы ұзындық | 1350 мм |
| Тұтқаның түсі | күміс |
| Қаптама түрі | жапсырма |