
3 453,12 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Болат тұтқасы бар Sibrtech 61592, 600 x 475 x 1335 мм қар тазалауға арналған пластикалық қозғалтқыш жергілікті аумақты, гараж алдындағы кеңістікті немесе саяжайды қар үйінділерінен тазартуға көмектеседі. Терең, кең шөміш қардың көп мөлшерін алып, тазалау уақытын қысқартады. Ыңғайлы иілген тұтқа омыртқаға түсетін жүктемені азайта отырып, күштерді біркелкі бөлуге мүмкіндік береді.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 2.76 кг |
| Штрих-код | 4606800051387 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1335 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 210 мм |
| Қаптамадағы ені | 600 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Бренд елі | Ресей |
| Шөміштің биіктігі | 475 мм |
| Шөміштің түсі | қара |
| Тақта материалы | орташа көміртекті болат |
| Шөміш материалы | полипропилен |
| Тұтқаны бекіту | бұрандалы қосылыс |
| Шөміштің ені | 600 мм |
| Аязға төзімділік | -20°C |
| Тұтқаның материалы | орташа көміртекті болат |
| Жиынтықтағы ұзындық | 1337 мм |
| Тұтқаның түсі | Көк |
| Тұтқаны жабу | ұнтақ эмаль |
| Қаптама түрі | жапсырма |