
4 961 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Болат тұтқасы бар Sibrtech 61593, 735 x 555 x 1250 мм қар тазалауға арналған пластикалық қозғалтқыш жергілікті аумақты, гараж алдындағы кеңістікті немесе саяжайды қар үйінділерінен тазартуға көмектеседі. Терең, кең шөміш қардың көп мөлшерін алып, тазалау уақытын қысқартады. Ыңғайлы иілген тұтқа омыртқаға түсетін жүктемені азайта отырып, күштерді біркелкі бөлуге мүмкіндік береді.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 3.23 кг |
| Штрих-код | 4606800046291 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1250 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 235 мм |
| Қаптамадағы ені | 735 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Бренд елі | Ресей |
| Шөміштің биіктігі | 555 мм |
| Шөміштің түсі | қара |
| Тақта материалы | орташа көміртекті болат |
| Шөміш материалы | полипропилен |
| Тұтқаны бекіту | бұрандалы қосылыс |
| Шөміштің ені | 735 мм |
| Аязға төзімділік | -20°C |
| Тұтқаның материалы | орташа көміртекті болат |
| Жиынтықтағы ұзындық | 1300 мм |
| Тұтқаның түсі | Көк |
| Тұтқаны жабу | ұнтақ эмаль |
| Қаптама түрі | жапсырма |