
4 943 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Пластикалық күрек-қар тазалауға арналған қозғалтқыш Palisad 61569, 615 x 290 x 1520 мм, болат тұтқасы бар, үлкен көлемдегі жұмыстарға арналған. Оның арнайы пішінді шөміші және қисық сабы бар, сондықтан ол бір уақытта қарды тазалауға да, жылжытуға да жарамды. Ұзындығы 1520 мм және иілген сабы ыңғайлы жұмыс істеу үшін қолдың шаршауын және арқаның кернеуін азайтады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 1.834 кг |
| Штрих-код | 4044996044002 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1520 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 250 мм |
| Қаптамадағы ені | 615 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Бренд елі | Германия |
| Шөміштің биіктігі | 290 мм |
| Шөміштің түсі | қара |
| Қосымша тұтқаның түсі | қара ендірмесі бар көк |
| Тақта материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқа материалы | орташа көміртекті болат |
| Шөміш материалы | полипропилен |
| Тұтқаны бекіту | өздігінен бұрап тұратын бұрандалар |
| Тұтқаны жабу | ұнтақ эмаль |
| Шөміштің ені | 615 мм |
| Тұтқаның түсі | күміс |
| Аязға төзімділік | -50°C |
| Тұтқаның диаметрі | 37 мм |
| Тұтқаның материалы | полипропилен |
| Жиынтықтағы ұзындық | 1520 мм |
| Тұтқаға төсеу материалы | көбік резеңке |
| Тұтқаның түсі | күміс |
| Тұтқаны жабу | ұнтақ эмаль |
| Қаптама түрі | жапсырма |