
6 561,72 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Болат тұтқасы бар Sibrtech 61526 алюминий қар тазалау қозғалтқышы, 755 x 505 x 1240 мм, жергілікті жерде немесе гараж аумағында, сондай-ақ жазғы коттеджде пайдалы болады. Кең шөміш қардың жылжуын тиімді жеңеді, өйткені бір уақытта қардың көп мөлшерін түсіреді. U-тәрізді тұтқа қозғалтқышты пайдалануды ыңғайлы етеді, себебі ол арқаға түсетін жүктемені азайтады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 3 келі |
| Штрих-код | 4606800028204 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1240 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 100 мм |
| Қаптамадағы ені | 755 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Бренд елі | Ресей |
| Шөміштің биіктігі | 505 мм |
| Шөміштің түсі | күміс |
| Шөміштің қалыңдығы | 1,5 мм |
| Тақта материалы | орташа көміртекті болат |
| Шөміш материалы | алюминий қорытпасы |
| Тұтқаны бекіту | бұрандалы қосылыс |
| Шөміштің ені | 755 мм |
| Аязға төзімділік | -60°C |
| Тұтқаның материалы | орташа көміртекті болат |
| Жиынтықтағы ұзындық | 1250 мм |
| Тұтқаның түсі | Көк |
| Тұтқаны жабу | ұнтақ эмаль |
| Қаптама түрі | жапсырма |