

8 523,24 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 61583 қар тазалауға арналған күшейтілген алюминий қозғалтқышы (күрек). Аумақты қар құрсауынан тазарту үшін қажет. Сенімді болат тұтқа.
Өлшемі 750 x 420 x 1120 мм.
750 мм кең жұмыс бөлігі үлкен аумақты тазалауды жеңілдетеді.
Қозғалтқыш U-тәрізді тұтқамен жабдықталған, бұл оны екі қолмен басқаруға мүмкіндік береді, арқадағы жүктемені азайтады.
Жеңіл конструкция жұмыс кезінде шаршауды азайтады.
Қозғалтқыш жергілікті аумақты тазалауға, саяжайды және көлік жүретін жолдарды қардан тазалауға жарамды.
Артықшылықтары:| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 3.185 келі |
| Штрих-код | 4606800035837 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1120 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 150 мм |
| Қаптамадағы ені | 750 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Бренд елі | Ресей |
| Шөміштің биіктігі | 420 мм |
| Шөміштің түсі | күміс |
| Шөміштің қалыңдығы | 1,8 мм |
| Тақта материалы | орташа көміртекті болат |
| Шөміш материалы | алюминий қорытпасы |
| Тұтқаны бекіту | бұрандалы қосылыс |
| Шөміштің ені | 750 мм |
| Аязға төзімділік | -60°C |
| Тұтқаның материалы | орташа көміртекті болат |
| Жиынтықтағы ұзындық | 1120 мм |
| Тұтқаның түсі | қара |
| Тұтқаны жабу | ұнтақ эмаль |
| Қаптама түрі | жапсырма |