
7 789 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Болат тұтқасы бар Sibrtech 61520 мырышталған болат қар тазалау қозғалтқышы, 750 x 410 x 1100 мм, үлкен аумақты аумақтарды жылдам тазалауға мүмкіндік береді. Ені 750 мм жұмыс жазықтығы бір өтуде қардың көп мөлшерін ұстайды және жылжытады. Болаттан жасалған тұтқа жоғары жүктеме кезінде сынбайды. Қозғалтқыш -60 градусқа дейінгі температурада жұмыс істеуге арналған, сондықтан оны қатал климаттық жағдайларда пайдалануға болады. Құрал гараждың, жергілікті жердің немесе жазғы коттедждің алдындағы кеңістікті тазалау үшін пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 3.4 кг |
| Штрих-код | 4606800028228 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1100 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 100 мм |
| Қаптамадағы ені | 750 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Бренд елі | Ресей |
| Шөміштің биіктігі | 410 мм |
| Шөміштің түсі | күміс |
| Шөміштің қалыңдығы | 0,8 мм |
| Тақта материалы | орташа көміртекті болат |
| Шөміш материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаны бекіту | бұрандалы қосылыс |
| Шөміштің ені | 750 мм |
| Аязға төзімділік | -60°C |
| Шөмішті жабу | мырыштау |
| Тұтқаның материалы | орташа көміртекті болат |
| Жиынтықтағы ұзындық | 1100 мм |
| Тұтқаның түсі | Көк |
| Тұтқаны жабу | ұнтақ эмаль |
| Қаптама түрі | жапсырма |