
23 677 ₸
Өлшемі 780 x 425 x 1230 мм болатын Palisad 61558 пластикалық қар тазалау қозғалтқышы екі бөліктен тұрады: шелек және болат тұтқа. Қар жауғаннан кейін аумақты тазарту үшін қолданылады. Эргономикалық тұтқа омыртқаға түсетін жүктемені азайтуға мүмкіндік береді. Қарды тасымалдау дөңгелектердің болуын жеңілдетеді. Пластикалық шөміш конструкцияны жеңілдетеді, ұзақ уақыт жұмыс істегенде шаршауды азайтады. Құрал жергілікті аумақты, жазғы коттеджді, гараж кооперативін немесе автотұрақты тазалау үшін пайдалы.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 3.03 кг |
| Штрих-код | 4044996043951 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1230 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 400 мм |
| Қаптамадағы ені | 780 мм |
| Өндіруші ел | Польша |
| Бренд елі | Германия |
| Шөміштің биіктігі | 425 мм |
| Шөміштің түсі | қара |
| Тақта материалы | алюминий қорытпасы |
| Шөміш материалы | полипропилен |
| Тұтқаны бекіту | бекіткіштер |
| Шөміштің ені | 780 мм |
| Аязға төзімділік | -50°C |
| Тұтқаның материалы | орташа көміртекті болат |
| Жиынтықтағы ұзындық | 1300 мм |
| Тұтқаның түсі | қара |
| Тұтқаны жабу | ұнтақ эмаль |
| Қаптама түрі | жапсырма |