
2 224 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
13 түзу тістері және жұмыс бөлігінің ені 430 мм, металл тұтқасы бар Sibrtech 61730 пластикалық тырма — топырақты қопсытуға, сондай-ақ аумақты тазалауға арналған бау-бақша жабдықтары. Тырмалар тұтқамен бірге жеткізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.52 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 95 мм |
| Ұзындығы | 1545 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1545 мм |
| Тістердің саны | 13 |
| Жұмыс бөлігінің материалы | полипропилен |
| Қалам материалы | полипропилен |
| Тұтқа материалы | алюминий қорытпасы |
| Тұтқаны жабу | ұнтақ эмаль |
| Тістердің қимасы | тік тіс |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Қаптамадағы ені | 430 мм |
| Жұмыс бөлігінің ені | 430 мм |
| Штрих-код | 4606800088154 |