
5 460 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Palisad LUXE 61733 арматураланған пластик тырма, 18 түзу тістері және жұмыс бөлігінің ені 565 мм, топырақты қопсытуға, сондай—ақ аумақты тазалауға арналған бау-бақша құралдары. Сабақ бөлек сатып алынады — тырма 61792 нөмірімен үйлесімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Тістердің саны | 18 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.37 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 114 мм |
| Тулейканың диаметрі | 23 х 29 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 585 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | нейлон |
| Тістердің қимасы | тік тіс |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Қаптамадағы ені | 565 мм |
| Жұмыс бөлігінің ені | 565 мм |
| Штрих-код | 4044996169613 |