
914 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 61736 арматураланған пластик тырма, 11 түзу тістері және жұмыс бөлігінің ені 380 мм, сабы жоқ, топырақты қопсытуға, сондай—ақ аумақты тазалауға арналған бау-бақша құралдары. Тырмалар тұтқасыз жеткізіледі — диаметрі 25 мм штангамен үйлесімді ең қолайлысын таңдауға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Тістердің саны | 11 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.165 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 100 мм |
| Тулейканың диаметрі | 25 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 78 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | полипропилен |
| Тістердің қимасы | тік тіс |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Қаптамадағы ені | 380 мм |
| Жұмыс бөлігінің ені | 380 мм |
| Штрих-код | 4606800068255 |